Home / MYJE CZĘŚCI I OBNIŻA KOSZTY

MYJE CZĘŚCI I OBNIŻA KOSZTY

Po co spędzać godziny na czyszczeniu, kiedy można to zrobić w zaledwie kilka minut?

“Dobra praca wymaga czasu!” – w przypadku czyszczenia części liczy się nie tylko czas, ale i efekt. Wiele z nas codziennie walczy z problemem czyszczenia elementów zabrudzonych SADZĄ. Często nie można ich doczyścić nawet po mozolnych próbach zeskrobania brudu nożem. Myjnia Torrent 500 (zob. rysunek powyżej) DOSKONALE czyści usuwając najbardziej uporczywe zabrudzenia i złogi sadzy w zaledwie kilka minut!

Wiedziałeś? TERAZ możesz poznać cenę wynajmu Torrent 500 dostosowaną do potrzeb Twojego warsztatu. Po prostu zapytaj o ofertę, a my zaprezentujemy idealną opcję dla Ciebie…

Poproś o DARMOWĄ wycenę już TERAZ!

Zaoszczędź DUŻO czasu, pieniędzy, stresu i radykalnie popraw jakość swoich usług dzięki Torrent 500! Wiemy już, że Twoi klienci będą zachwyceni …

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin (informacje podane w formularzu nie będą udostępniane osobom trzecim).


  Uwaga! Nasza oferta jest bardziej korzystna niż myślisz 🙂

  “ Naprawiony silnik lub dowolna maszyna będą działać skuteczniej, jeśli ich poszczególne części zostaną dokładnie wyczyszczone.”

  Czyszczenie części to nielubiana, pracochłonna i brudząca czynność. Ale nie musi taka być!

  “Na początku nie rozumiałem, dlaczego miałbym pokochać to urządzenie, jednak kiedy zacząłem używać go w moim warsztacie, zniknęły najważniejsze problemy. Wyczyszczenie pokrytych sadzą kolektorów wlotowych zajęło kilka minut, a nie jak kiedyś kilka godzin. Zaoszczędzony czas może być wykorzystany na dodatkowe czynności. Jest to bardzo ważne z ekonomicznego punktu widzenia. Jednak najważniejszą zaletą jest doskonała jakość czyszczenia.”

  Dlaczego nie masz jeszcze w swoim warsztacie myjni TORRENT 500?

  Poproś o DARMOWĄ wycenę już TERAZ!

  Po otrzymaniu prośby o wycenę skontaktujemy się z Tobą, aby dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby w zakresie czyszczenia części (wielkość, rozmiary części do czyszczenia, rodzaj zanieczyszczeń do usunięcia, możliwości utylizacji odpadów itp.). Dzięki tym informacjom nasze działanie będą najskuteczniejsze i znajdziemy najtańsze rozwiązanie dla Ciebie… Czy wiedziałeś, że blisko 6000 firm, podobnych do Twojego warsztatu, używa i pokochało Torrent 500 w całej Europie…?

  Poproś już TERAZ o indywidualną wycenę, klikając na ten link lub niebieskie pole poniżej, a my pokażemy Ci, jak POLUBIĆ nawet najbardziej nielubiane zadania. Uwaga: Uzależnisz się od urządzenia Torrent 500 – i naprawdę je pokochasz! !

  Wycena jest bezpłatna! Będziesz pod wrażeniem nie tylko wydajności myjni Torrent 500, ale także elastycznych warunków wynajmu…

  Dzięki myjni Torrent 500 czyszczenie elementów staje się proste, łatwe i szybkie. Efekty są oszałamiające! Nawet nielubiane, czasochłonne i niebezpieczne zadania staną się PRZYJEMNOŚCIĄ! Wystarczy zamówić…

  You do not need to invest a penny!Nie musisz inwestować ani złotówki!

  Wyeliminuj wysokie koszty inwestycji dzięki naszym elastycznym opcjom wynajmu!

  It can be installed into your workshop immediatelyTorrent 500 można zainstalować w Twoim warsztacie od razu!

  Jeśli posiadasz 2 m2 wolnej przestrzeni… i gniazdko 230 V. Prosta instalacja – urządzenie potrzebuje zasilania 230 V i źródła ciśnienia powietrza minimum 6 bar. To ostatnie jest potrzebne dla działania „noża powietrznego”, dzięki któremu zanieczyszczenia i płyn myjący są usuwane z szyby dla zapewnienia dobrej widoczności części podczas pracy. Ponadto do perfekcyjnego wykończenia można wysuszyć części przy użyciu wbudowanego pistoletu pneumatycznego.

  Kliknij na niebieskie pole poniżej, aby otrzymać wycenę!

  ultra effective and safe partscleaningLider na rynku, efektywne i bezpieczne mycie części

  Dzięki myjni Torrent 500 nie będziesz musiał już kupować drogich, szkodliwych środków chemicznych, aerozoli i innych – wszystkie produkty i serwis są objęte oferowaną przez nas umową najmu.

  Nasza najnowocześniejsza, niezwykle skuteczna myjnia usuwa sadzę zapewniając doskonałe efekty końcowe. Dodatkowo w czasie czyszczenia NIE dochodzi do kontaktu z chemikaliami ani zanieczyszczonymi częściami.

  Cleaning butterfly valve with parts cleaning machine Torrent 500

  Torrent 500 doses automaticallyTorrent 500 automatycznie podaje

  roztwór specjalnych środków chemicznych pod wysokim ciśnieniem wody (22 bar) w temp. 45 stopni Celsjusza – nie musisz się o nic martwić, po prostu ciesz się przyjemnym czyszczeniem części … Dzięki zamkniętej kabinie czyszczącej warsztat pozostaje czysty!

  Reduce manual labourZmniejsza nakłady pracy i oszczędza czas!

  W dzisiejszych czasach trudno znaleźć wykwalifikowanych pracowników. Masz obawy przed powierzeniem im zadania czyszczenia części? Torent 500 znacznie zmniejsza czas mycia części, dzięki czemu można wykonać o wiele więcej pracy i zarobić więcej pieniędzy. Jeden z naszych klientów zajmujący się remontem przekładni naprawiał wcześniej 4 przekładnie dziennie. Kiedy zaczął używać Torrent 500 było to już 6 przekładni dziennie – o 50% więcej! Tym samym zyski rosną o 50%. Ponadto klienci są szybciej obsługiwani, środowisko pracy w warsztacie jest czystsze (w porównaniu z brudnym, oleistym środowiskiem konwencjonalnego przepływowego urządzenia do mycia z wykorzystaniem szczotek). Ponadto, ze względu na doskonale czyszczone części można wyeliminować serwisy naprawcze po okresie gwarancyjnym.

  Simple, easy to learn operationUrządzenie proste w obsłudze

  Dzięki myjni Torrent 500 KAŻDY będzie mógł myć części w Twoim warsztacie! Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności ani kwalifikacji!

  Cleaning car parts with parts cleaning machine Torrent 500

  Perfect cleaning and experiencePerfekcyjne mycie i wrażenia

  Czyszczenie mocno zabrudzonych lub tłustych części może stać się przyjemnym doświadczeniem ze względu na szybkość, wygodę i niezwykłą skuteczność Torrent 500. Efekty będą PERFEKCYJNE w ciągu zaledwie kilku minut!

  Saves the partsRatuje części, które kiedyś zostałyby wyrzucone

  Torrent 500 łatwo i bardzo szybko czyści części, które wydawały się niemożliwe do wyczyszczenia i zostały spisane na straty. (To nie żart!)

  W ciągu 1 minuty usuwa 90% zabrudzeń – skutecznie, dokładnie i bez ryzyka dla użytkownika.

  Cleaning egr valve with parts cleaning machine Torrent 500

  ULTRA ECONOMICALNIEZWYKLE EKONOMICZNY, opatentowany

  W porównaniu z tradycyjnymi myjniami wykorzystującymi rozpuszczalniki, Torrent 500 generuje znacznie mniej odpadów. Jest to możliwe dzięki unikalnej technologii zapewnianej przez regularne miesięczne wizyty serwisowe. W rezultacie ilość odpadów niebezpiecznych zmniejsza się ośmiokrotnie. Oznacza to, że dzięki urządzeniu Torrent 500 100 litrów niebezpiecznych odpadów generowanych podczas czynności związanych z czyszczeniem części zostaje zredukowanych do zaledwie 10-15 litrów. Nawet tak niewielką ilość odpadów zutylizujemy dla Ciebie.

  Massive cost savingZnaczna redukcja kosztów

  Zyskasz nie tylko oszczędności, ale także poprawisz jakość usług, dzięki czemu stworzysz warsztat lepszy niż konkurencja…

  Fakty: W ciągu ostatnich 12 miesięcy satysfakcja użytkowników Torrent 500 wzrosła z 97,9% do 99,64%!

  Nie ma wątpliwości! Torrent 500 jest FANTASTYCZNY tak jak nasi Klienci!

  „Używamy go od 2 lat i wszystko nim myjemy – oprócz naszej szczoteczki do zębów” Totalcar Magazine

  Popraw jakość SWOJEGO WARSZTATU dzięki technologii Torrent 500!

  Torrent 500 specifications

  Uwaga! Nasza oferta jest bardziej korzystna niż myślisz 🙂

  Poproś o DARMOWĄ wycenę już TERAZ!

  Zaoszczędź DUŻO czasu, pieniędzy, stresu i radykalnie popraw jakość swoich usług dzięki Torrent 500! Wiemy już, że Twoi klienci będą zachwyceni …

  Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin (informacje podane w  formularzu nie będą udostępniane osobom trzecim).