Home / Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

  • Gniazdo 230 V (odrębne gniazdo w odległości do 2 m od miejsca instalacji)
  • Sprężone powietrze (min. 6,2 bar)
  • Zalecane suche pomieszczenie o temperaturze zbliżonej do pokojowej
  • Dostęp do wody
  • Przestrzeń ok. 2 m2 (na urządzenie Torrent oraz, aby móc się wokół niego poruszać) o wysokości minimum 2,4 metra, aby można było swobodnie otworzyć pokrywę urządzenia

Płyn myjący wykorzystywany w urządzeniu Torrent jest roztworem wodnym i jest bezpieczny dla środowiska. Operator Torrenta w czasie jego obsługi nigdy nie jest narażony na kontakt z chemikaliami.

Części o wadze do 50 kg. Wewnętrzny ruszt ma wymiary 730 mm (szer.) na 500 mm (gł.), a komora ma wysokość 550 mm, lecz nasza praktyka pokazuje, że w urządzeniu Torrent  500 można czyścić wygodnie i bez problemu z dostępem części o wymiarach 650×450×400 mm. 90% wszystkich części można oczyścić w czasie 1 minuty. Mimo to jeśli masz zróżnicowane potrzeby czyszczenia części oferujemy  inne kompletne rozwiązania technologiczne czyszczenia  do większości zastosowań, łącznie z czyszczeniem części o dużych gabarytach, automatycznymi technologiami czyszczenia części, czyszczeniem dużych ilości małych części w specjalnych pojemnikach, czyszczeniem tysięcy w ciągu dnia na kilku zmianach itd. Bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom technologię czyszczenia części. Musisz jedynie natychmiast skontaktować się z nami tutaj!

W ciągu maksimum 15 dni roboczych od otrzymania przez nas zamówienia będziesz mógł cieszyć się czyszczeniem części w urządzeniu Torrent 500. Poprzez nasz przystępny system wynajmu zapewnimy, że wszystko zostanie załatwione za Ciebie. Pozostanie Ci cieszyć się czyszczeniem części.

W porównaniu z innymi systemami czyszczenia części Torrent wytwarza znacznie mniej odpadów niebezpiecznych. Uzyskujemy to dzięki naszej specjalnej technologii, którą wykorzystujemy w czasie naszych regularnych wizyt serwisowych. W wyniku tego zmniejszamy do  1/8 ilość wytwarzanego odpadu niebezpiecznego w stosunku do innych technologii czyszczenia. To oznacza, że jeśli wcześniej wytwarzałeś 100 litrów odpadu, teraz możesz tę ilość zmniejszyć do 10-15 litrów.